KONST / Litografier / Litografisk affisch 13051036
nr 1305 1036
Litografisk affisch
Calder, tryckt hos Mourlot IMP, 64x46 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:25:39
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr